| BadBoy99 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau surorii mele pentru varsta de 18 ani?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva naughty.

| Chamberlin a răspuns:

Buna,
Alege de aici:
-O pereche de cercei;
-Un parfum;
-O rochie;
-O fusta;
-Un tricou;
-Un sutien.
Sper ca te-am ajutat!
Pa!

| Lisa01 a răspuns:

Pune pe cineva sa o descoase sa aflii ce ii lipseste.E cel mai bine.Bafta

| 12AA a răspuns:

Bună happy eu am primit de ziua mea un tricou pe care erau imprimate multe multe multe poze din diferite momente, stupide, aiurea, feircite, triste, cu prietenii, cu familia, in care mă strambam laughing iar in centru era un mesaj * poti face orice daca vrei si chiar iti doresti asta* e o idee :* poti inceerca să vezi cum iti iese :*

| alexrock16 a răspuns:

Pai... are 18 ani, deci are ganduri... SEX SHOP

| narcis137 a răspuns:

O masina rosie depinde de culoarea ei preferat

| DyaDidy06 a răspuns:

Poti sa i imprimi poza cu voi doua pe ceva de exemplu : pe un ursulet