| KFC a întrebat:

Ce cadou sa ii iau surorii mele care face 6 ani?

Răspuns Câştigător
| BAliinuShaa a răspuns:

I`ai putea lua o papusa Barbie sau un ursulet mie asta imi placea sa imi aduca lumea la ziua mea cand aveam varsta ei big grin
Poti sa ii mai iei si un tricou ceva cu desene pe el happy
Sau niste dulciuri. Dau ai un buget mai mare poti sa ii iei un bebelus din acela gen Nenuco sau un set de pat cu printese.multe big grin
Si la multi ani micutei!
fundita happy?

14 răspunsuri:
| aLaLa a răspuns:

O papusa !

| mihaibrasov a răspuns:

Nu stiu, un hamburger de la mec... Ii ajunge.

| shtephie a răspuns:

O carte educativa, o enciclopedie pentru copiiwinking

| cosima11 a răspuns:

Tinand cont ca e vara, i`ai putea lua o pereche de slapi colorati cu floricele sau fundite, cu siguranta exista. sau, un costum de baie.sunt sigura ca se va bucura de el :*

| ~p!$iii~ a răspuns:

Un tricou cu pisici?batting eyelashes

| bibi99p3ty a răspuns:

Intreab-o ce culoare ii place cel mai mult si in functie de ce zice te orientezi.

| sensesDelight a răspuns:

Da, darul cel mai popular ar fi o păpușă, dar nu orice păpușa. Ia-i una mai specială, Barbie originală știu și eu...
Pe mine mă fascinau foarte mult păpușile astea când eram de vârsta ei.
De asemenea ceva funny care ar distra-o e un urs mare și pufos. Chestiile astea ne distrează chiar și acum. Dacă îi cumperi o jucărie imensă și dulce o să se distreze numai prin simplu fapt că e mai mare ca ea. laughing; x

| Quiss a răspuns:

O papusa clar!

| Ramona_5995 a răspuns:

Pai, cel mai simplu ar fi sa ii iei ceva care sa si ii placa, deci ar fi bine sa te duci cu ea la un mall, sau la niste magazine, si sa o intrebi: "Ce ti ar place sa iti cumpere mami?" sau "Ce ti ar place sa primesti de ziua ta? "
Etc.
P. S.: La multi ani surorii tale. :*

| xAvrilx a răspuns:

Din cate inteleg, ori este la scoala, ori va intra curand.Parerea mea este sa ii iei un stilou sau un lant cu o inimioara.

| MonkeY a răspuns:

O jucarie, sau orice crezi c ai-ar placea oricarui copil de varsta ei
PS intentia conteaza

| AlinaHoran a răspuns:

Ceva cu hannah montana laughing...precis e fan laughing:*:*...]

funda?

| Tomy_3330 a răspuns:

Eu una as lua 2 bratari identice, una pentru tine si una pentru ea.Sa semnifice stransa prietenie dintre voi doua(daca va intelegeti)