| AmandytaErhan a întrebat:

Ce credeti ca e cel mai urat:cand o femeie fumeaza, se drogheaza ori bea?

Răspuns Câştigător
| LaadyH a răspuns:

Pai nici una nu este frumoasa.mai ales cand e vorba de femei.dar cred ca a se droga e cel mai urat.

20 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Când un OM se droghează, e urât. Indiferent că-i vorba de-o femeie sau de-un bărbat. Când un OM e beat mort, e urât, de-asemenea necontând sexul individului.
Nu văd nimic greşit ca oamenii să fumeze pe banii lor şi pe sănătatea lor sau să consume alcool cu moderaţie, indiferent că-i vorba de femei sau de bărbaţi.

greece12
| greece12 a răspuns:

Cand nu se poate controla,cand bea sau se drogheaza.O femeie care fumeaza,ma astept cel putin, sa o faca intr-un mod discret, nu pe strada.In timp ce beata sau drogata, nu cred ca exista imagine mai jalnica!

| pisoias a răspuns:

Nici una nu face cinste sexului frumos.

| NickiMinaj a răspuns:

Ma dezic de asemenea comportamente!

| gabrielutzu a răspuns:

Nici una nu e urat.Toate sunt superrrrrrrrrrrrrr.Nu pot imagina o femeia care sa nu fumeze, sa nu bea si sa nu se drogheze.

| Vögeln a răspuns:

Se drogheaza

| asddsafdcfgt a răspuns:

Toate sunt urate. Pacat ca unele chiar reactioneza asa. Cred ca a te droga este cel mai urat. Nu faceti asta!laughing

| 985436982 a răspuns:

Sincer. cand bea

| cristianorudi7 a răspuns:

Toate 3. nu o sa imi iau o femeie care face unul din astea 3 lucruri

| raluca0306 a răspuns:

Cand bea si se drogheaza, cand fumeaza mai poti sa accepti, dar e foarte urat cand vezi o femeie beata sau drogata.Mai sunt cazuri din astea.rolling eyes si mai ales copiii care ar trebui sa se joace la varsta lor,ei beau,se drogheaza, isi incep viata sexuala si altele.Dar vor realiza cand sunt mari ca si-au pierdut tot ce au avut mai frumos :COPILARIA! sad Poate ti-am zis mai multe, dar asa este si crede-ma ca imi pare foarte rau.

| Laura1102 a răspuns:

Toate trei

| Andreeaa19 a răspuns:

Toate sunt urate, eu zic ca cel sh cel mai urat e cand se drogheaza

| TheHunter38 a răspuns:

Eu ca baiat zic ca cel mai urat e sa te drogezi,.
Dar din persoanele pe care le cunos cele mai multe care fumeaza sunt fete, a bea(mai mult) la o fata inseamna ca fata aia e o panarama si nu ar vrea nimeni sa aiba relatii cu ea mai lungi de o noapte.

| Juliebelle a răspuns:

Urate sunt toate aceste obiceiuri.Ii sta rau unei femei fumand sau drogandu-se.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amândouă. Dacă aş alege, aşa, ar fi când se droghează...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta penibilitatea sta in sanul betivilor, drogatii par seriosi.

| cocco a răspuns:

Cand bea

| pink00dotz00boy89 a răspuns:

Ai incercat?

| pink00dotz00boy89 a răspuns:

Hmm, da nici unu care au incercat macar sa se drogheze din aceste raspunsuri, mai bine intrebati pe cineva care se drogheaza si ce inseamna euforia

| Happycolours a răspuns:

Cand se drogheaza este cel mai urat,cand bea(bleaccc) iar cand fumeaza, hai ca mai merge.Ori cum, in nici o ipostaza nu-i sta bine