| KaKa_2508 a întrebat:

Credeti ca dan balan se drogheaza?

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Tot ce se poate, are toate conditiile sa se drogheze, si sa nu te astepti sa recunoasca asta, nici un drogat nu recunoaste.

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu

| madalicious a răspuns:

Cine stie?

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu cred, dar stiu sigur ca nu-mi place.

| Mada a răspuns:

Habar n`am. Ce`s eu?! Amanta lu Enstein? raised eyebrows
Adica...in ziua de azi toti fac ce vor probabil poate sa se drogheze... e viata lui happy. El moare, cred ca nu mor euwinking.
Si sa stii ca si astia de pe la tv bag de`a porcarii numai sa cada el in groapa. Nu tot ce zboara se mananca. big grin

| VladyCristian a răspuns:

Are fata de drogat... laughing dar totusi - nu cred ca face asa ceva

| paa a răspuns:

Nu

| aleee a răspuns:

Posibil mai ales ca asa e acu cu "noua moda "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din chisinau si il cunosc pe dn balan si pe cata(catalin josan ) si stiu ca dn nu se drogheaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu categorik dan nu are fata de drogat si nici nu-i sta in fire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu ce sa cred! Poate ca se drogheaza. Asa am vazut la tv acum pe 16 martie 2010! Ori cum eu cred ca este o mare prostie! Drogurile nu fac bine de fapt este chiar opusul"MOARTEA"! Sper ca se va uita pe Saitul asta ca sa afle ce face! Mare prostie! Pupici multi, Georgy laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga presa mai lasa omu sa respire ce tot aveti cu dan balan ba fufa aia de 16 ani ba fufa de bianca ba droguri ma prosti mai sunteti ca dan balan face cat voi toti la un laoc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. asteas zvonuri ca sa mai au si ei bani astia cu ziarele sa ii le mai cumpere oamenii din cand in cand. nu cred ca are o cariera si nu cred ca da cu piciorul in ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha ha ha ha HA HA HA HA HA HA sunteti kiori? mha chiar nul vedetti pe video? a ce seamana? a kkcios big grin big grin beat sau poate mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rupe coxu

| AlExAnDrU_3310 a răspuns:

Pai este treaba lui. Daca vrea sa se drogheze sa fie asa cum a spus costymaximus are toate conditiile sa se drogheze.