| XSecretLov3X a întrebat:

Ce doare mai mult? Indiferenta sau iubirea? Funda pentru cele mai adevarate raspunsuri si cele mai sincere.

Răspuns Câştigător
| TrupFaraSuflet a răspuns:

Cel mai mult doare sa iubesti pe cineva, dar acea persoana sa se comporte indiferent cu tine.Nu cred ca este un lucru care sa doara mai mult decat acesta.

7 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Iubirea nu a durut si nu o sa doara niciodata! Doare ranirea sentimentului,doare tradarea, doare indiferenta, doare minciuna!

| mihaibr11 a răspuns:

Indiferenta si iubirea... sper ca intelegi ce am vrut sa spun.

| vanessa_6993 a răspuns:

Iubirea ccu siguranta

| flory_8014 a răspuns:

Indiferenta doare in orice ipostaza.doare mult cand cineva drag te trateaza cu indiferenta

| nicaruaga a răspuns:

Indiferenta celui pe care il iubesti

| ScuzátímíTálëñtulAstáMíëDëfëctul a răspuns:

Uite poate o sa crezi ca e cam ciudat dar iubirea doare cel mai mult stii de ce? pentru ca deoarece cand te desparti de ce-l iubit doare foarte tare din iubire nu? funda plzzz

| BubleeessxD a răspuns:

Iubirea doare in anumite contexte, dar cel mai mult doare indiferenta, cand vezi persoana de langa tine ca. nici nu te priveste, este un sentiment groaznic, ca si cum lumea ta se sfarseste acolo.