| sanctuarySPA a întrebat:

Ce gasesc femeile oribil la un barbat? Ce gasesc barbatii oribil la o femeie?

35 răspunsuri:
| Endoryus a răspuns:

Un caracter infect. Poate ea sa fie cea mai frumoasa, cea mai inteligenta. Daca e o tiganca la caracter, mai bine mori singur.

| Plato a răspuns:

Ce gasesc eu oribil:
- Sa injure, sa vorbeasca vulgar, badaran
- Sa aiba un comportament frivol, nedemn
- Sa fumeze
- Sa bea mai mult decat e elegant
- Sa aiba gesturi dizgratioase, gen sa scuipe sau asa
- Sa se foloseasca de faptul ca n-ai lovi o femeie si sa fie scorpie
- Sa fie desfranata

Ar mai fi cateva, dar in principiu astea.

| Endoryus a răspuns (pentru Plato):

Numerele 1 si 3 devin din ce in ce mai la moda. Nu conteaza tara.

| nikklett a răspuns:

Nu imi plac baietii care vorbesc urat sau fumeaza si consuma alcool. si nu imi plac nici cei care nu isi iubesc parintii.

Răspuns utilizator avertizat
| PuyaTimonel a răspuns:

Totul????

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu gasesc fumatul oribil la femei...

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Atat la femei cât și la bărbați,"oribilul"este reprezentat prin:
-consumul de țigări
-consumul de alcool(des)
-vocabular vulgar
-aspect neîngrijit
-vorbitul mult și tare
-lipsa igienei
-lipsa atenției oferită celuilalt
-simțul de superioritate

| Hammurabi a răspuns:

Ce găsesc femeile, nu știu că nu sunt femeie.
Ce găsesc bărbații cel mai oribil?
După părerea mea, probabil lipsa ei.

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Oh, how cuteee laughing

| sanctuarySPA explică (pentru celmaitarenume):

Sa aiba ce?

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Alcoolul, lipsa educatiei, violenta asupra ei. Oribil la femeie - bautura, nu face curat si nu stie sa gateasca, dezordonata si e pe interes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problemele mintale

| Nătărău a răspuns:

A.d.n.-ul foștilor ei (din ea).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sensibilitatea

| LaraClarice a răspuns:

Lipsa igienei, a bunului simt, respectului față de propria persoană, modul greșit de exprimare verbală și scrisa. Aspectele astea lasă de dorit in cazul oricărui om.

| Adry05 a răspuns:

Caracter infect, prostie, nesimtire, libidinosi, pampalai, sufocanti, mult prea timizi

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

Eu fumez tongue

| sofisis a răspuns (pentru Adry05):

Subscriu.

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

O bufnita cu dinti de castor care fumeaza? Cum zicea Wilson in House? " Hard to imagine such a mythical creature." laughing

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

Well...i do exist so Wilson will just have to go and cry his eyes out

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

Daca ar exista in realitate sunt sigur ca ar fi de acord asupra unui lucru cu mine > Nu cred pana nu vad cu ochii mei.

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

HELLO! I m here and i m real! laughing))

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

Citeste ultima parte din nou din raspunsul de mai inainte straight face. Si eu pot spune ca am acum poza cu mine la profil. Asta nu inseamna ca e si adevarat.

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

Pai nu esti dr House. Desi la replici nu te distantezi foarte mult laughing))
Eu chiar am poza cu mine la profil, ce crezi laughing))))

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

DIn cate imi amintesc pozele puse la profil de care mai fac misto, nu erai roscata si nici ochii verzi nu aveai. Cat despre sani ca a lui Pamela Anderson si talie scoasa din filme, ma abtin. Nu am vazut poze cap/coada laughing.

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

Ochii verzi mi-i fac cu lentile, no problem.
Momentan sunt roscata tongue
N-am silicoane si nici nu mi pun ca sa am sani a la Pamela Anderson
Talia e in concordanta cu restul corpului laughing))
Sunt bine ma, ce sa mai laughing)) Hot momma. La propriu.
A ...nu am coada.

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

Perfectiunea (fizica) poate da bine la ochi dar din experienta mea cu fete/femei, cele de genul au caracter scarbos. Asa ca e mai bine ceva mai normal. "Down to earth" cum zic astia.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Endoryus):

Sa nu uitam de 4