| anonim_4396 a întrebat:

Citeam eu ceva pe un forum si am nascocit o intrebare:

exista vreun caz in care un barbat a fost violat de o femeie?
de ce femeile nu violeaza barbatii?

sa va aud

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ele nu au putere sa bata un barbat si sal stranga de gat etc de aia nu pot viola un barbat

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu stiu daca exista vreun caz, dar stiu de ce femeile nu violeaza barbatii. Intotdeauna acestia vor sa faca sex, intotdeauna cad pe tava.

pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

In majoritatea cazurilor violatul este cel slab (fara putere) si violatorul cel puternic (cu putere), iar aici ma refer la fizic nu la creier.
Violul implica o oarecare superioritate in materie de forta, iar majoritatea persoanelor care detin acest "atu" sunt barbatii.
Banuiesc ca din pricina asta, femeile, nu pot viola barbatii.

| Pho3nix a răspuns:

Chiar asa fetelor, de ce nu ne violati si voi? Sa fie reciproc.

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Pentru ca ele sunt "tari de cap" si nu-s nesimtite sau ceva de genu.majoritatea sunt rusinoase si speriate.eu nu-s ff speriata dar cate odata sunt rusinoasa, dar si fetele pot viola daca nu am minte-n cap

| Cjay a răspuns:

Nu violeaza barbatii pentru ca asteapta sa le violeze barbatii pe ele... ce se mai complicalaughing

| Gabitsza a răspuns:

Ca barbatii sunt mai puternici si femeile nu poate sa'i tina.
Si barbatii nu o sa aiba pl sculata ca sa poata fata sa faca ceva.
Daia tongue

| PhaseMorphXR a răspuns:

Pentru ca violul implica forta fizica... decat daca femeia e o culturista de profesie sa fie in stare sa imobilizeze complet un barbat obisnuit (ipotetic), barbatii in general sunt in stare de a se apara impotriva unui "asalt" (desi am o suspiciune ca nu prea exista barbati care ar opune resistenta, decat poate cei gay laughing)

Asa ca, nu prea exista cazuri de barabti violati de femei, pentru ca daca ar exista, probabil ca ar fi un lucru bun laughing si s-ar anula cu cazurile de femei violate de barbati.

| RMihai a răspuns:

Pentru ca ma, fetele nu au atata nevoie de sex cum avem noi barbatii eu zic ca asa le e natura, ca unii in pshihopati si violeaza femeile pentru ca nu se pot abtine asta ii altceva... ti-ar place sa mergi noaptea pe strada sa-ti dea una cu ceva in cap sa te violeze ma indoiesc nici nu ti s-ar scula, iar de cazuri in care femei violeaza barbati nu am vazut numa in filme porno, papa

| keepa a răspuns:

O femeie poate fi violata pentru ca desi se opune, forta fizica a barbatului o pune la pamant si nu poate.strange picioarela...pe cand un barbat nu poate fi violat pentru ca daca nu i se scoala nu se intampla nimic si daca i se scoala nu mai e violhappy
asta pe langa disproportionalitatea de forta intre un barbat si o femeie

| myha a răspuns:

Nu prea credlaughing
Adica, barbatul are unealta principalarolling on the floor. Cam rar. A viola inseamna a face sex fara consimtamantul celuilalt. Ma cam indoiesc ca un barbat nu vrea, mai ales cand vede o femeie dezbracatalaughing.
Este in picioare, pe pozitielaughing

| russiangirl_2817 a răspuns:

Simplu: femeile nu au puterea fizica (majoritatea) pentru a viola un barbat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista cazuri, mai rar da exista... si nu violeaza pentru ca nu pot fizic majoritatea...nah, barbatii "e" mai puternici