| sanctuarySPA a întrebat:

Ce gasesc femeile oribil la un barbat? Ce gasesc barbatii oribil la o femeie?

35 răspunsuri:
| Nătărău a răspuns:

Despuierea în public.

| christine99 a răspuns:

Daca chinuie animalele

| StrongHeart a răspuns:

Nu vreau sa stiu prea multe despre viata lor intima, ciclu si ce probleme mai au ele.Nu ma intereseaza, stiu ca e greu ca femeie, mai ales ca ele fac copii, dar nu imi face placere sa cunosc aceste aspecte.In rest, ce tine de caracter, dar e valabil si pentru alti barbati.
Nu imi place o femeie care se crede mai presus decat ceilalti.Imi face scarba chiar, dar ti-am zis e valabil indiferent de gen.

| GirlOnline81 a răspuns:

Faptul ca da pe gât pahar după pahar... asta gasesc oribil la un bărbat.

| Treachery a răspuns:

Sa fim seriosi: mucii in nas, daca e nespalat/a, miroase urat, stii tu. Cat despre caracter, in general o persoana foarte hater si falsa.