| GirliyLife99 a întrebat:

Ce ii pot cumpara mamei mele de 8 martie?

11 răspunsuri:
| katy a răspuns:

O floare in ghiveci sa o aiba ca amintire

| onasis1961 a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru o femeie matura e o floare in ghiveci ,nu e costisitoare si e de Efect!Primavara Frumoasa!

| Unique_8782 a răspuns:

Banuiesc ca esti micuta si nu ai prea multi banuti.
Asa ca te sfatuiesc sa-i iei mamei tale un buchet de flori, asta o va face foarte fericita te asigur happy

| valThina a răspuns:

Ceva pentru ingrijirea pielii, obiecte casnice, pentru bucatarie sau pentru decorarea camerei, un parfum, ceva ce stii ca isi doreste dar nu a putut sa isi cumpere ea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa ii cumperi un ghiveci cu floare colorata si sa ii faci ceva care vine di inima te asigur ca ar aprecia mai mult

| Gabica a răspuns:

O felicitare frumoasa si poate chiar facuta de tine panetru ca mamele apreciaza foarte mult obiectele facute de copii,un parfum pe placul ei,un bibelou, o brosa, orice stii ca isi doreste dar nu si-a cumparat...

| eu_5690 a răspuns:

O floare in ghiveci, un trandafir...

| Ir0nMaN a răspuns:

Nu trebuie sa ii cumperi ceva ce costa foarte mult! Adica intentia conteza. Ii poti cumpara 1 trandafir sau chiar 3...Sau ii poti face ceva cu mana ta. pentru o mama conteza foarte mult big grin

Răspuns utilizator avertizat
| paull_7337 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o intrebi ce are ea nevoie

| Andreea12_9296 a răspuns:

Ii poti cumpara o cana cu numele ei, sau lumanarele din alea parfumate...