| Ilinca a întrebat:

Intrebare urgenta : ce as putea sa ii cumpar bunicii mele de 8 Martie? Dar mamei? Sa fie ceva ce pot cumpara usor pentru ca sunt in limita de timp big grin

Răspuns Câştigător
| Deni4you a răspuns:

Eu cred c amamei i-ar placea mai mult un buchet de gihocei,(gihocei poti ori sai iei din gradina,daca ai, oricum nu se ofilesc de cat in 3, 4 sau chiar 5 zile)o cutie de bomboane si un simplu "te iubesc".Cat despre bunica, un ghiveci de flori ca sai tina minte de la tine iar ajunge, dar ai putea(in timp liber) so mai ajuti la treburile casei. Pont:leai putea scrie si o scrisoare in care sa le spui cat de mult le iubesti si ca le multumesti ca au avut atata grija de tine pana acum.
Eu i-am luat un trandafir alb si i-am scris o scrisoare ca si cea de mai sus.
Pupici***!

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru o femeie matura e o floare in ghiveci, nu e costisitoare si e de Efect! Primavara Frumoasa!

| onasis1961 a răspuns:

Ilinca daca pui putina apa in ghiveci nu o sa se ofileasca floarea! Garantat!

| Ilinca explică:

Dar chestia este ca nu ma intalnesc numai joi cu mama pentru ca nu este acasa si de aceea buchestul de flori s-ar ofili. Si doar azi pot face cumparaturi ca in rest sunt la servici sad

| Miruuuuu a răspuns:

Pai eu i-am luat mamei o crema de maini,un parfum,o oja, un ruj si o cutie de bomboane. Plus buchetul de flori.
Poti sa ii iei si o esarfa, o bratara.
big hug
Sper sa te ajute!
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| PanteraRozz a răspuns:

Poti sa le iei: o crema de maini[eu asa am facutbig grin]un buchet de floricu un martisor. Un lantisor...sau poti sa ii faci tu ceva.cum ar fi : O bratara... poti sa ii spui un pur si simplu : "Te iubesc".
Sper ca ti'am fost de folos. big hug
Fundaa?love struck

| valThina a răspuns:

Ceva pentru ingrijirea pielii, un buchet de flori, obiecte de uz casnic big grin spor la cumparaturi:d

| Phutui a răspuns:

Flori!