| Rukhsandra a întrebat:

Ce inseamna atunci cand fostul se baga in seama cu tine pe mess (precizez ca dupa ce ne-am despartit nuprea am mai vorbit si cand ne intalneam nu ne ziceam nici macar buna) si ieri pe mess m-a intrebat ce fac, daca e bine in vacanta si ce face "gagicul" meu.Nu inteleg de cand atat de mult interes pentru mine... voi ce credeti? Dupa ce ne-am despartit a mai avut 2 relati dar n-au rezistat si acum cred ca e singur... credeti ca vrea sa se impace cu mine?

Răspuns Câştigător
| George1510 a răspuns:

Atunci cand s-a despartit de tine, el probabil a crezut ca nu esti destul de "buna" pentru el. Dupa cum zici tu el a mai avut doua relatii care au fost scurte. Ei bine poate si-a dat seama ca tu esti persoana potrivita pentru el, ca il poti face fericit. Se poate ca tu sa il farmeci intr-un fel aparte. Totodata este posibil ca el sa fi tinut la tine si dupa ce v-ati despartit insa orgoliul nu l-a lasat sa va impacatzi...Acum nu mai rezista si te vrea inapoi tongue

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil nu a gasit o fata mai de doamne ajuta, doar aventuri. Si acum simte lipsa unei relatii serioase. Cum tu ai fost ultima care i-ai oferit asta ultima oara ii e cam dor de vremurile acelea. E curis daca ai mers mai departe ca sa stie daca are vreo sansa. Asta nu inseamna ca te iubeste si esti lumina ochilor lui. Pur si simplu ii e dor de vremurile acelea si era curios ce mai faci.

| anna01 a răspuns:

Poate era plictisit si o conversatie comoda inainte de berea cu baietii sau club l-ar binedispune, poate vrea o minirelatie sa nu te plictisesti in vacanta. Daca esti directa, intreba-l cauza interesului subit si ai rezolvat misterul.

| irina20 a răspuns:

Te vrea inapi!

| pitesti a răspuns:

Ce face gagicul tau? probabil raspunsul e nu am pe nimeni si asa sunt ei siguri ca mai au o sansa thinking adica macar curajul sa ma spere la o noua sansa... mda cred ca te vrea inapoi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact in aceeasi situatie sunt si eu cu fosta mea acum. da identica situatia si chestia e ca la mine a decurs la inceput relatia mult prea repede si am sjun sintro luna la de alea grele si m-am retras ca nu am fostsaigur ca aste e ce vreau si intre timp au fost niste faze si nu am mai vb de aproape un an jumate, si asa treptat am vazut ca nu conta cu cie umblam tot cu gandu la ea eram si acum o bat la cap sa ne impacam cum se intorce roata deci eu iti zic dai o sansa ca nai c pierde daca iese iese daca nu nu
plus ca faptul ca aati mai fost odata impruna poate fii un plus imens ca stit cum trebuie sa o ardeti unu cu altu sa fie okwinking

| rennay a răspuns:

Probabil...sau te-a intrebat din plictiseala.