| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand o prietena buna imi plange in brate in hohote,imi spune ce o doare,iar cand se afla langa mine la petreceri,majorate ma strange in brate, ma pupa pe fata tot timpul? (Sunt fata)

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pup-o si tu pe gura si ai sa vezi. Ce drac'sa insemne? Inseamna ca te iubeste si tu esti un...

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca isi da nume aiurite! Acolo scrie Dan si iar Dan si nexd. Cred ca a scris ca este fata asa, ca sa para interesant.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ok!
Faca ce-o vrea ca daca dragostea-i mare nu conteaza ce este. laughing

| Iunix a răspuns:

laughing mai bine erai baiat laughing

| crbogdan a răspuns:

Inseamna ca te considera o prietena adevarata, poate pentru ea esti printre prietenele ei cele mai bune deoarece are incredere in tine si se descarca in fata ta de orice durere si simte sa vorbeasca cu cineva.

| Dracoola a răspuns:

Pe ea de ce n-o intrebi?

| Miur a răspuns:

Nu te gandi imediat la prostii happy Sunt multe fete care vor sa se comporte cu prietenele ei cele mai bune ca si cu o sora. Nu te teme nu e creo problema! Inseamna ca e prietena ta cu adevaratwinking

| ʚïɞ_Cristina_2000 a răspuns:

Poate e lesby si a ascuns asta de tine sau te trateaza ca pe o sora mai mica happy