| mirunaaa96 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat insista? Ne-am vazut intr-o zi si atat a insistat sa ma pupe,atat a vrut,chiar daca l-am refuzat de fiecare data,vorbeste frumos cu mine.mi-a spus ca simte ca mie poate sa imi spuna orice,ca simte ca nu sunt ca celelalte,aseara a venit sa ma vada si sta destul de departe de mine. Nu stiu,parca mi-e greu sa il cred, el face parte dintr-un grup de baieti destul de aiurea..toti is mistocari, dar el e insistent..nu stiu ce sa cred.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate sa fi facut un pariu cu ceilalti ca te pupa. Spune-i sa-i pupe pe cei din gasca lui. Daca dupa asta renunta la gasca s-ar putea sa fie cu intentii serioase. Aceste lucruri se simt. Nimeni nu-ti poate explica.

| costin95 a răspuns:

Dai macar o sansa...

| mihai69 a răspuns:

Dacă l-ai refuzat de câteva ori și el tot insistă, înseamnă că e (foarte) prost crescut!
Trece-l pe „ignore"!

| mont a răspuns:

Cine stie, s-ar putea sa fie doar un misto sau chiar sa te placa. Bogat macar e sa stii daca merita?

| helentpu a răspuns:

Da, e ciudat ca tot insista sa te pupe. Ai facut super bine ca n ai cedat din prima, parerea mea. Cu cat il respingi, cu atat te place mai tarewinking mai, baietii astia din anturaje "smechere", asa...se dau mari intre ei, dar sunt draguti de obicei, nu te lua dupa anturaj. Daca se comporta dragut si il placi si tu...incearca. Dar ai grija, nu l lasa sa si o ia in cap. Eu cred ca se grabeste, spune i si tu ca vrei s o iei incet...

| Andrei_Neamti_1999 a răspuns:

Eu cred ca acel baiat chiar are sentimente pentru tine!