| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat,spune ca iubirea lui e muzica,si iubitele lui (se lauda ca are multe)
care a zis,ca sunt notele negre ale pianului
ce inseamna asta?
.
tin sa mentionez ca ii place,sa asculte muzica si in notele majore,dar si in minore mai mult si alea ii dau o stare asa, stiti voi.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca se lauda cu admiratoarele lui, nu iubitele, ca nu-i posibil sa aiba el multe iubite, fiind posibil ca-n realitate sa nu aiba nici o iubita, doar melomane care asculta muzica alaturi de el.

mai lasa-ne cu notele majore si minore, ca nu intereseaza pe nimeni ca asculta manele, muzica populara, hip hop, sau alt gen de muzica.

| Frank51 a răspuns:

Înseamnă că e foarte amator și vrea doar să se dea mare. Trebuia să spună că îi plac armoniile minore, clapele negre nu produc armonii minore neapărat. Băiatul nu cred că are mai mult de 2 săptămâni de cântat la pian.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Va zic eu ce mi-a zis,el mi-a spus ca,ii plac notele negre,din suferinta din dragoste ca a avut suferinta, de la fete, ca l-au lasat, nu canta la pian face remix-uri, el nu isi poate gasi pe nimeni ca toate il folosesc dureaza ceva temporar si tot il lasa.
adica, doar cu muzica se intelege ca fetele il lasa.
.

| CostinAlamariu a răspuns:

Înseamnă că e gay

| newaccountbye a răspuns:

Hello! În ceea ce privește declarația băiatului despre iubitele sale fiind notele negre ale pianului, acest lucru poate fi interpretat în diferite feluri. Unele persoane ar putea vedea această declarație ca pe o insultă, deoarece notele negre sunt considerate uneori ca fiind "întreruperi" în muzică. Alții ar putea interpreta această declarație ca pe o referire la faptul că iubitele sale sunt un element important și distinctiv în viața sa, similar cu modul în care notele negre sunt un element distinctiv în sunetul pianului. În cele din urmă, interpretarea depinde de perspectiva fiecărei persoane și de contextul în care a fost făcută această declarație.

Dar e un fraier dacă se lauda cu iubitele și un imatur!

| BounceMusic a răspuns (pentru newaccountbye):

Va zic eu ce mi-a zis,el mi-a spus ca,ii plac notele negre,din suferinta din dragoste ca a avut suferinta, de la fete, ca l-au lasat, nu canta la pian face remix-uri, el nu isi poate gasi pe nimeni ca toate il folosesc dureaza ceva temporar si tot il lasa.
adica, doar cu muzica se intelege ca fetele il lasa.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Ca ai place mult sa cânte la pian

| BounceMusic a răspuns (pentru OSLOMELBOURNE):

Va zic eu ce mi-a zis,el mi-a spus ca,ii plac notele negre,din suferinta din dragoste ca a avut suferinta, de la fete, ca l-au lasat, nu canta la pian face remix-uri, el nu isi poate gasi pe nimeni ca toate il folosesc dureaza ceva temporar si tot il lasa.
adica, doar cu muzica se intelege ca fetele il lasa.