| ș53fan a întrebat:

Ce inseamna cand visezi persoana de care iti place? fără mișto va rog

15 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nimic!

| aXy99 a răspuns:

Ca te gandesti prea mult la ea, ce altceva sa insemne? laughing

| GoldenZenith a răspuns:

Nimic. Te gândești prea mult la ea și de aceea ajungi sa o visezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si ea te place. love strucklove struck

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DecsterIsBackMtfk):

Uof! Deja incep sa-mi fac mustrari de constiinta. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai pus numarul pe tot site-ul dar sunt lucruri pe care nu vrei sa le spui aici laughing

| ș53fan explică (pentru anonim_4396):

Hahaha! Hai sa râdem de nenorocirea altuia!sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamnã doar cã vrei sã ii arãti ceva, subconstientul incearcã sã te convingã asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te gandesti mult la ea, altceva nu...

| Kogaion a răspuns:

Daca n-ai avut busuioc sub perna, nu inseamna nimiclaughing))

| FoundYouLover a răspuns:

Ca te-ai gandit mult la ea.

| BogdanBz a răspuns:

Se spune ca intr-un fel sau altul mintile noastre sunt interconectate, deci atunci cand te gandesti la cineva, sau visezi acea persoana, inseamna ca si persoana respectiva se gandeste sau s-a gandit la tine.

| ș53fan explică (pentru BogdanBz):

Man Îți cer ajutorul Vrei sa vb pe Whatsapp 0722944481 și mai vb acolo+că nu am pe nimeni! Decât o fata care e și ea cam că mine...+

| nadin254 a răspuns:

Dictionarele de vise sunt, cel putin cele peste care am dat pana acum, o mare prostie. Nu fiintele, simbolurile, persoanele pe care le vedem in vis pot fi considerate in interpretarea unui vis, ci sentimentele tale fata de acea fiinta. Trebuie sa observi atat cum stii ca te gandesti in general, cand esti treaz la iubitul tau cat si la detaliile emotiilor pe care le, ai avut in visul cu acersta. Asa sa interpretezi orice vis si orice detaliu al visului.
De exemplu, eu am visat o apa, un fel de balta. Apa este un element de baza si are o semnificatie corespunzatoare unui element. In visul meu simteam fata de apa un sentiment de mister ceea ce este tipic apei.
Am mai citit ca in vis comportamentul unei persoane fata de tine este oglinda sentimentelor, gandurilor tale fata de acea persoana.