| Rose_2860 a întrebat:

Ce nume i'ai pune fiicei tale Ramona sau Anemona?

30 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Anemona este mai deosebit.Si poti sa-i zici si Ane si Mona si Nena!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Care iti place tie, in fond e copilul tau.

cami
| cami a răspuns:

Anemona e numele meu preferat, i-as spune Anemona-Maria

lolita
| lolita a răspuns:

Pe mine ma cheama si Ramona si nu-mi place deloc. probabil Anemona, daca as avea o fata as numi-o jesika.

| Ea12345 a răspuns:

Cand spun Anemona ma gandesc la fructe de mare, nu stiu de ce laughingNici Ramona nu e fantastic(imi aduce aminte de persoane cu acest nume...). Eu fiicei mele i-as pune numele Adelaida big grin Suna bine...love struck

| waXonwaXoff a răspuns:

Ramona,
Anemona e nume de celenterat(animal acvatic)

| L a răspuns:

Ramona imi place mai mult decat Anemonahappy

| ForeignO a răspuns:

Eu spun Zoe, Maura sau Alice

| Klara a răspuns:

Anemona e nume de piranda si Ramona e nume de t***a ( de cand cu Ramona Gabor ) straight face Niciunul

| Art a răspuns:

Ramona happy...Nu`s dc dar Anemona ma duce cu candul la peste laughing.

| Nic a răspuns:

Mona.Ca tot au asta in comun big grin
Personal imi place Ramona mai mult happy Sa-ti traiascahee hee

| Alice_6278 a răspuns:

Mmm.cared ca iash pune Ramona.nusthiu suna mai romanik si atraktiv.:*

| daniDeeDee a răspuns:

Ramona...pentru mine este cel mai frumos nume. tongue love struck

| Silviu591 a răspuns:

Combina`le. Remona suna mai fain

| mrrry a răspuns:

Eu i-as pune anemona:X:X

E ff tare si nici nu e asa des intalnittongue

| sporadic a răspuns:

Nu astea.

| roxitm a răspuns:

Ramonawinking

| ~Ella.~ a răspuns:

Ramona.love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun Zoe , Maura sau Alice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nici unul nu`i prea frumos, si Anemona ii ciudat raustraight face. Mai bine, in loc de Ramona, Rominabig grin. Oricum sa-ti traiasca fetita, nu conteaza ce nume`i pui sa fie sanatoasalove struck, si voi pe langa ea!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adina sau Alexandratongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-as pune anemona... iar alt nume dragut ar fi lavinia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheama anemona si este unnume foarte deosebit si nu il intelnesti peste tot! toata lumea imi admira numele si nu suna ciudat de loc si nici de piranda nu este!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anemona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anwmona pentru ca este un nume frumos dar, si Miruna sa stii ca imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nici unul! sunt nume mai frumoase.

| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

Poi in primul rand un nume de Sfanthappy[asa am invatat de la parintii mei si e bine sa porti numele unui Sfanton the phone iar apoi poate amandoua sau alt numehee hee dar daca ar fi sa aleg intre acestea as alege anemonahappy

succes:*

| Zebi a răspuns:

Mai degraba ramona
anenoma suna cam nasol happy

| eu's a răspuns:

Sa aleg intre aceste nume ar fi Ramona si ca o noua idee mie imi place foarte mult Daria si poti sa o strigi Dari.imi m-ai place si Rebeca, Sabina, Larisa, Renata, Daniela, Alice (Alis)...sa iti traiasca sau sa ii traiasca personei care are dubii...hee hee

| monica_7326 a răspuns:

Anemona :X nu-l gasesti pe toate strazile