| CristianXP25 a întrebat:

Care este finalul exact la "Suge-o, Ramona"?
Din ce am citit, Anemona dispare si dupa nu mai stiu nimic.

Răspuns Câştigător
| CdeMetal a răspuns:

La sfarsit Andrei spune ca inca si-o mai trage cu Anemona uneori, ca s-au regasit, vezi ca a aparut si o continuare, Suge-o Andrei.

8 răspunsuri:
| deadhoe a răspuns:

Încă citiți aia/

| CristianXP25 explică (pentru deadhoe):

Daca tu nu ai habar sa citesti carti, nu este motiv sa intrebi "inca citit aia "

| deadhoe a răspuns (pentru CristianXP25):

Ce mare abilitate îți trebuie încât să citești cărți?

| CristianXP25 explică (pentru deadhoe):

Una de care tu, clar duci lipsa.

| deadhoe a răspuns (pentru CristianXP25):

Iti dai seama ce cult esti daca ai citit "Suge-o, Ramona!" rolling on the floor

| CristianXP25 explică (pentru deadhoe):

Cand esti prost ..chiar esti. Gen tu

| deadhoe a răspuns (pentru CristianXP25):

Bă frate, dispari în paula lui tac-to de prost, că ai 8 ani. Sunt mai cultivată decât tine, gândesc mai logic decât tine. Mue. Mă piș pe cartea ta.

| vladut1143 a răspuns:

A sfarsit Andrei spune ca inca si-o mai trage cu Anemona uneori, ca s-au regasit, vezi ca a aparut si o continuare, Suge-o Andrei.