| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere ai despre o relație în care băiatul este mai mic la varsta decât fata?

Răspuns Câştigător
| oSalamadra a răspuns:

Daca sunt 5 ani diferenta nu pare mult dar 34-26 e ciudat, as crede ca unu profita de altul aici, mi se par doua etape diferite ale vietii

Ori e ea f imatura
Ori e el f matur
Depinde cum sunt ei ca perioade...
Poate aparentele insala

31 răspunsuri:
| 199onur7 a răspuns (pentru DracuIa):

Nu eu nu beau cafea de niciun fel frate urăsc cafeau de orice fel am sa ma spăl pe față puțin chiar acum frate si merg la magazinul de lângă mine iau niște fructe ceva si la pachet sa am si o sa ma pun sa ma dorm puțin