| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere ai despre o relație în care băiatul este mai mic la varsta decât fata?

Răspuns Câştigător
| oSalamadra a răspuns:

Daca sunt 5 ani diferenta nu pare mult dar 34-26 e ciudat, as crede ca unu profita de altul aici, mi se par doua etape diferite ale vietii

Ori e ea f imatura
Ori e el f matur
Depinde cum sunt ei ca perioade...
Poate aparentele insala

31 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa 25 de ani nu se mai simte diferenta, mai ales daca este de 2-3 ani.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că sula nu știe carte.

| 199onur7 a răspuns (pentru sadrian46):

Vai de capul meu pai si ce acum ca ați găsit scuza asta toți o băgați ca sula nu are carte haide sa neo tragem cu cine prindem nu? Ce mai conteaza nu? Cine ce o fi nu? Câți ani are nu? Ba lăsați astea frate ce va apucă. Bine înțeles ma omule ca contează vârstă ce aveți

| 199onur7 a răspuns (pentru sadrian46):

Si chiar de sula nu are carte tu Dumnezeul ți-a dat o conștiință o minte cum frate sa minți in halul ăsta si sa bagi vrajeală asta cu cartea ba ba lăsați ba astea ca o sa fie jale rău nu mai faceți așa nu bine nu-i bine deloc ce faceți treaba voastră da nu-i bine ce faceți deloc.

| Effy35 a răspuns (pentru sadrian46):

Cu toate acestea, există prejudecăți.

| sadrian46 a răspuns (pentru Effy35):

Sunt mii și mii de prejudecăți pe lumea asta. Dacă vrei să dai faliment, să ții cont de toate.

| sadrian46 a răspuns (pentru 199onur7):

Ca o sa fie jale rău. Serios? Ce nu e bine? Din ce punct de vedere? Al cui? Despre ce ți cu cine vorbești?

| sadrian46 a răspuns (pentru 199onur7):

Haide sa neo tragem cu cine prindem nu? Adică ba, da!
Ce mai conteaza nu? Chiar că nu contează.
Cine ce o fi nu? Da, cine ce o fi.
Câți ani are nu? Câți are, atâția are, nu?
Am 76 de ani, sau nu? Tu câți ani ai, ca să dai sentințe cu ce e bine și ce e rău?

| 199onur7 a răspuns (pentru sadrian46):

Du-te ba omul lui satană ai 76 de ani da sa mor eu cu Adevărat ești tacos frate tacos fără salsa ești mona lisa fără mâini ba esti teroare mâncarea șerpi săte mănânce de satană cum ba sa fi așa la 76 ce ani pai tu esti pedofli mare cine știe ce ai facut tu de nu mai ți cont de vârstă satană du-te ca arunc in tine cu usturoi https://ibb.co/GT1C6vX

| Effy35 a răspuns (pentru sadrian46):

"Dacă ataci replica unui prost, rişti să te trezeşti cu prostul întreg în discuţie". Nicolae Iorga

Răspuns utilizator avertizat
| 199onur7 a răspuns (pentru DracuIa):

Pai da ma frate da acum hai se vede de ce se ajunge acolo? Căci ele își aleg asemenea... înțelegi frate? care le tratează in ultimul hal care le bate le înjură le maltratează le lasa cu copii si vai si vai de viața lor ele aleg cu buna conștientă asemena bărbați in viața lor Ele sunt foarte frate foarte conștiente cine ce este bărbatul ala ce zace in el cine este astea ele le știe foarte bine si tot ele îi aleg frate apoi când ăla își arată Adevărata față si incepe sale bată să-și bată joc de ele si sale maltrateaze bine frate eu ma bag la somn nu mai pot sincer îți frate nu te mint am tura de noapte săptămână asta si trebuie sa dorm puțin ai grija de tine frate

| 199onur7 a răspuns (pentru DracuIa):

Nu mai pot sa dorm-_- lol

Răspuns utilizator avertizat
| 199onur7 a răspuns (pentru DracuIa):

Nu eu nu beau cafea de niciun fel frate urăsc cafeau de orice fel am sa ma spăl pe față puțin chiar acum frate si merg la magazinul de lângă mine iau niște fructe ceva si la pachet sa am si o sa ma pun sa ma dorm puțin

| 199onur7 a răspuns:

Pai depinde de vârstă frate dacă tot spui de o diferență de vârstă care ar fi aia?

| Effy35 a răspuns (pentru 199onur7):

De exemplu, băiatul are 26 de ani iar fata 34 de ani, cum ti se pare?

| 199onur7 a răspuns (pentru Effy35):

Frate eu deja mi-am lua răspunsul de la primul de mai sus oricum ma așteaptam la o așa diferență ma jur pe Dumnezeu ca nu te mint lumea in ziua de azi a loato o razna rău de tot numai futaia vor și las-o așa nu-i vezi ce răspunsuri dau ditamai oamenii te ia durere de cap frate cu asa ceva mai nou nimeni nu ține cont de vârstă de gradul de rudenie toți ai sa-i vezi cum întreabă da nu știu cutare daca este var unchi frate sora de nu știu ce grad se pune? Ba înnebunește nu altceva laughing)))) cand vezi asa întrebai nu ai cum frate nu ai cum

| Effy35 a răspuns (pentru 199onur7):

Nu te supara, cati ani ai?

| 199onur7 a răspuns (pentru Effy35):

25 frate fac pe 5 noiembrie 26 nu te mint frate vorbesc cu fapte daca vrei te sun pe cameră la mesenger frate

| Effy35 a răspuns (pentru 199onur7):

Nu e nevoie. Și la 25 de ani, nu te simți atras de fete mai mari decât tine?

| 199onur7 a răspuns (pentru Effy35):

Am o conștiință și o minte o inima si sufletul care mi-a dat Dumnezeul eu nu alerg după femei in vârstă și fete mai mici nu nu ma atrag babelel și copii Mulțumesc lui Dumnezeu ca ma lăsat intreg cu bune si rele așa cum sunt eu cu defectele mele si nici mămicile nu ma atrag si de mar atrag o femei mai in vârstă am o conștința o minte o inima si sufletul care mi-a dat Dumnezeul.

| 199onur7 a răspuns (pentru Effy35):

Mia lăsat si mi-a dat puterea si deicizia intre a alege intre bine si rău mi-a dat conștiința mi-a dat sufletul mi-a dat tot.

| Effy35 a răspuns (pentru 199onur7):

Deci ești atras de femeile în vârstă dar nu vrei o relație cu ele pentru că te mustra conștiința, corect?

| 199onur7 a răspuns (pentru Effy35):

Eu ți-am răspuns atâta de clar laughing))) dar îți vad intenția atât de clarhappy laughing)))) unde vrei tu sa ajungi acum cand eu ți-am răspuns sincer cu Adevărat da te lasă să-ți faci tu de cap o sa pretind ca nu-mi dau seama nași vrea să-ți stric dispoziția

| Effy35 a răspuns (pentru 199onur7):

Sincer, iti doresc sa te indragostesti de o fata mai mare decat tine, iar fata aceea sa nu faca nimic cu tine din cauza ca e mustrata de constiinta...
In felul asta o sa iti bagi p in constiinta ta, in societate si in standardele ei tampite.

| oSalamadra a răspuns (pentru Effy35):

Aia e femeie in toata firea si ala e barbat

| ILoveBlackCats a răspuns:

Depinde cat de mare e diferenta. Daca 20 de ani atunci nu e ok. Hai, pana in 5 ani merge, dar daca e mai mult e cam bizar, nu crezi

| Effy35 a răspuns (pentru ILoveBlackCats):

Da, diferența de 20 de ani mi se pare exagerată și mie.

| userjune90 a răspuns:

Daca e diferenta de 2 3 ani, nu e o problema, pana la urma poti fii matur si la o varsta mai mica, insa daca e dif uriasa, nu e prea ok. depinde totusi de parteneri si relatia in sine.