| OpreaSimonaAlina a întrebat:

Ce parere aveti de relatia dintre o fata de 17 ani si un baiat de 15? Mie mi se pare foarte dragut baiatul iar faptul ca e putin mai timid mi se pare si mai dragut (desi nici eu nu sunt cea mai sociabila persoana)...Am facut odata cunostinta, suntem la acelasi liceu si nu stiu daca sa merg sau nu mai departe (sa vorbesc cu el). Nu vreau sa il joc pe degete ci chiar cred ca e un baiat cu capul pe umeri nu doar un "pusti". Ce parere aveti? big grin

4 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Diferenta de varsta nu e chiar asa de mare, si cu timpul (daca va dura relatia) va deveni total neimportanta. Daca iti place de el, faptul ca este cu 2 ani mai mic nu cred ca ar trebui sa fie un criteriu.

| iulia5723 a răspuns:

Daca va iubiti ramaneti impreuna si gata! funda? :*

| lexybelle a răspuns:

Eu zic ca virsta nu conteaza, daca il iubesti cu adevarat. Daca simti ca il placi atunci continua cu el.

| Cosmin300 a răspuns:

Foarte frumos. Continua cu el!