| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care vor ca viitoarea lor sotie sa fie virgina pana la nunta?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Tu esti un trol boss.
Tu ai doua optiuni valide, a treia e destul de aproape de sf:
1. Iti schimbi idea
2. Ramai singur
3. Foarte putin probabil, vei gasi o tipa suficient de indoctrinata care sa fie in starea aceea. Doar ca o asemenea persoana este foarte posibil sa fie un cosmar in desfasurare si la final vei ramane singur in doi.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să-și găsească una cu aceleași principii. în rest, treaba lor. așa au fost crescuți și nu vor să iasă din bula aceea.

| Sofer a răspuns:

Dacă găsești una virgina înainte de căsătorie e ceva super.

| DANIiI1998 a răspuns (pentru Sofer):

Pai de ce nu ar fi super daca gasesti una dezvirginata?

| Sofer a răspuns (pentru DANIiI1998):

Ma refeream strict la cine dorește sa fie virgina. Eu nu am pretentia sa fie.

| cristimihailov a răspuns:

Exista asa ceva?

| JicaContra a răspuns:

Este o INEPTIE pur religioasa care in practica poate sa muste pe ambii soti... SERIOS
de ce?
foarte simplu
se numeste ca ea nu are experienta sexuala, DELOC, asa ca...

s-ar putea sa fie frigida... TOTAL, ca nu ai cum sa afli inainte de casatorie, si cum prima oara pe femeie o doare, s-ar putea sa nu mai fie si o a doua oara...
numai faptul ca o doare, s-ar putea sa ii strice ziua nuntii, serios

iar, din partea cealalta, am citit un articol cu unul care cica, ca el e bisericos si ca nu vrea sa faca sex inainte de casatorie, iar dupa casatorie ea sa descopere ca el are un MICRO PENIS, moment in care dezamagire totala si absoluta

samd orice chestie care ii face incompatibili sexual, si afla asta DUPA ce au facut pasul si s-au casatorit

deci, suna bine, pentru bisericosi si unele fete, dar in practica, sper ca am dovdedit negru pe alb ca e o INEPTIE ABSOLUTA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar sunt unii care vor asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Că sunt băieți cu principii religioase și morale foarte sănătoase. Bravo lor!

| Andresso a răspuns:

Eu sunt unul dintre ei. Nu doresc sa traiesc ca un caine alaturi de viitoarea sotie asa cum o fac multi tineri in ziua de azi.

| DANIiI1998 a răspuns (pentru Andresso):

Caine? happy

| cristimihailov a răspuns (pentru Andresso):

Tu esti un trol boss.
Tu ai doua optiuni valide, a treia e destul de aproape de sf:
1. Iti schimbi idea
2. Ramai singur
3. Foarte putin probabil, vei gasi o tipa suficient de indoctrinata care sa fie in starea aceea. Doar ca o asemenea persoana este foarte posibil sa fie un cosmar in desfasurare si la final vei ramane singur in doi.

Una foarte bună şi una foarte proastă. Aia foarte bună e: că sunt nişte încuiaţi care toată viaţa o să se ghideze după tradiţii sau părerile altora şi nu o să îşi folosească creierul mai mult de 5 minute pe zi. Iar cea foarte bună e: Bineînţeles, dacă viitoarea lor soţie e la fel atunci: go for it.

| ValentinGabi a răspuns:

O părere bună, dacă are gânduri așa marii cu o fată

| Zosima123 a răspuns:

E foarte bine ca atât viitorul soț cât și viitoarea soție să își păstreze fecioria până la Taina Nunții. Acest lucru ajută viitoarea familie și vor avea o căsnicie Binecuvântată de Dumnezeu.