| pisycutza a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii care au o familie (nevasta si copii) dar in schimb mai au inca o relatie dar nu cu o femeie ci cu un barbat? Oare poate exista iubire intre cei 2 barbatii mai ales din partea celui care are o familie?

Răspuns Câştigător
| kayan a răspuns:

Parerea mea e ca omul ala cu familie era deja homosexual cand s-a insurat (sau macar avea inclinatii)... si singurul motiv pentru care si-a intemeiat o familie cu o femeie a fost frica de judecata propriei familii sau a societatii.

acum, ca multi barbati casatoriti, prefera sa aiba o aventura extraconjugala... doar ca el cauta amanti si nu amante laughing

acum, nu stiu cata iubire va fi intre cei doi, dar sa stii ca astfel de cazuri sunt din ce in ce mai dese si asta din cauza ca multi homosexuali "convinsi" s-au "ascuns" in casnicii cu femei.

si cred ca e valabil si pentru lesbiene...

5 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Mie mi se pare o aberatie. Dar pentru un heterosexual probabil e ceva normal, chiar palpitant. Neavand asemenea inclinatii o consider o deviatie grava. Doar un hetero ne-ar putea lumina (oare?).

| SweetCandy a răspuns:

Acel barbat isi poate iubii mai mult respectivul partener decat pe sotie, insa eu nu sunt de acord q astfel de situatiistraight face

| kathessa a răspuns:

Cred ca doi barbati se pot iubi, desi e impotriva firii...
Eu as prefera sa fiu inselata de partener cu o femeie, daca tot ar fi sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cumva vorba despre sotul tau? divorteaza, eu sunt barbat.in locul tau as accepta sa fie cu o femeie,,, in cel mai rau caz,, dar cu un barbatBEACHHHHHH

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ai? cum mai face fata familiei? are ceva la cutiuta!