| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre condusul partenerei spre casă de fiecare dată?

Voi da un exemplu concret. Sunt restricțiile aceasta până la ora 22:00. La ora 21:30 cei doi trebuie să plece spre casă. Dacă ar pleca fiecare în direcția sa, ar ajunge la timp amândoi, dar dacă bărbatul o conduce pe iubită, acesta inevitabil va depăși ora. Întrebarea se poate aplica și în afara acestei situații, dar am zis să dau un exemplu de actualitate.

În fond, nu ești mereu intr-o relație și când nu ești, te descurci, deci normal ar trebui să te poți descurca în continuare, ipotetic vorbind... Dar restul argumentelor vă las să le aduceți voi! big grin

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Și ești ABSOLUT CRETIN dacă ai impresia că unui om căruia îi spui că ai prieten și-ți crizează așa îi pasă dacă minți sau nu, ăla e în delir total, paranoia și atât. Probabil și tu faci la fel, pentru că nu ai cum să fii sănătos la cap și să gândești așa.

Am prieten = NU sunt interesată. Orice băiat cu bun simț și adaptat cât de cât social înțelege asta și își vede de viață.

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Derapajele tale psihice imi aduc aminte de Clint. Cont nou?

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte bine zis! Nu se intra cu bocancii in viata unei persoane necunoscute. Daca esti baiat elegant intelegi ca nu e interesata din prima interactiune si restul nu mai conteaza. Are sau nu prieten, irelevant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Păi atunci nu te mai plânge că ești numita curwa, cățea sau cum ai mai zis, in pnm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru troleibuz):

Yep.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu te mai plânge atâta că ești bolnav psihic că am înțeles din prima.