| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele de 17-18 ani care au avut vreo 4-5 iubiti?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Fiecare raspunde de ceeace face in viata.Esentialul e sa nu regreti ceea ce ai facut.De alegi sa nu faci caci asa te simti bine asa e ok. Daca alegi sa o faci pentru ca asa te simti bine iarasi e ok.Esentialul e ca orice alegere ai face in viata asta sa nu regreti niciodata.

4 răspunsuri:
| CucuBauContSters a răspuns:

Insemna ca stii sa alegi ce-i mai bun, si care sa iti placa tie, "cap coada".
Decat multi si degeaba mai bine putin si buni. happy
funda.; o3!?

| anonim_4396 explică (pentru CucuBauContSters):

Ai dreptate mai bine putini si buni decat niste golani sau cine stie

| CocalaraRockerita1989 a răspuns:

Eu la 17-18 ani avusesem deja 20 si ce? asta mf ace curva? esti o fata normala, nu te stresa

| Andreeeeeea a răspuns:

Prietena mea are 14 ani ai a avut peste 20 de iubiti. Nu te stresa.oh go on