| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Ce parere aveti despre formarea relatiilor in societate? Aceste relatii determina conflicte, tipuri de sentimente, etc.Cate tipuri de relatii exista(pornind de la relatiile din societate)?

1 răspuns:
| yekto a răspuns:

Astea da intrebari. Doar ca trebuie sa faci un referat serios pentru a raspunde la aceste intrebari big grin
Sunt carti scrise despre asta. am sa urmaresc si eu intrebarea sa vad ce raspunsuri primesti big grin ca mi-e imi e cam lene sa scriu asa mult tongue