| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face pentru a fi mai influent?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Sa intri in randurile Masoneriei.
Pa cuvant.

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Exista o carte cu titlul asta in librarii! o citesti, insusesti, si aplici! plus si alte lecturi, diverse, cunoaste oameni interesanti, fa conversatii destepte, fii mereu informat, manierat, atent la tot "que se passa" in jur, etc...

assiris
| assiris a răspuns:

Influent in ce relatii?

Bula
| Bula a răspuns:

Faci multe prietenii in cercuri cu alti oamenii influenti.

| onlyme_3202 a răspuns:

Sincer, as vrea sa va mai dau sfaturi dar e deja 1:56 (noaptea) si morrrrrrr de somnnnnnnlaughing)) pe maine.

| myo a răspuns:

Acum depinde cu cine si cum vrei sa fii de influent! In primul rand trebuie sa fii stapan pe tine, sa stii exact ce vrei, sa intrii intr-un cerc cu oameni importanti si sa ai foarte multe cunostinte generale!