| naviDIabLO a întrebat:

Ce mentine o relatie de monotonie intre 2 cunostinte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa noului, a noutatii, iesiti plimbati-va schimbati-va prietenii, faceti-va noi prieteni, invitati la voi la sf de saptamana, jucati jocuri de societate impreuna cu ei, mergeti la un gratar la un picnik, vizitati-va rudele, faceti piata impreuna daca n-ati facut-o pana acum, merget la un film pe marele ecran.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o relatie intervine monotonia atunci can ne lasam cuprinsi de ocupatiile si grijile zilnice, atunci cand nu ne mai bucuram de micile placeri ale vietii.