| RamooNebunik a întrebat:

Ce sa fac ca sa imi dea pace fostul meu prieten care m-a inselat cu colegamea...Va rog ajutati-ma de cand ne-am despartit ma streseaza sa ne impacam si nu mai scap de el crying...am incercat cu alt baiat sa il fac gelos si sa imi dea pace dar nu a mers crying

Răspuns Câştigător
| SynergyBoy a răspuns:

1.Nu ii raspunzi la telefon. 2.Cand il vezi pe strada si vine sa iti vorbeasca spune Da-i cu praf si nu-l mai baga in seama orice zice. 3.Asta e om/baiat cu probleme majore te paraseste te inseala si vine si inapoi, nu te iubeste e pierdut in spatiu deci jur.Cu asta o sa suferi daca ii mai dai sanse ascultama ca in cateva luni iti face iar o escapada dinasta in care ii place de alta sau poate il prinzi calare pe televizor la videoclipuri cu femei ca te poti astepta. Ocoleste-l joaca rol matur. Da-i raspunsuri grele. Tie ti-ar placea sa te urmareasca cineva pe cine nu suporti, n-am fost destul de clara? ..etc

7 răspunsuri:
| DLeonard a răspuns:

Spune-i clar si rastit sa nu te mai caute! Amenintal cu politia daca nu renunta!

| RamooNebunik explică (pentru DLeonard):

Iam spus de 1000 de ori ca nu il mai iubesc dar nu ma intelege sad nu scap de el niciunde ma urmareste am vrut sa vb cu ai mei dar ei nu stiau de relatia noastra si daca le zic imi face un scandal de toata frumusetea sad

| KaterinkaBoy a răspuns (pentru RamooNebunik):

Nu ai vreun coleg/prieten mai dur asa, mai "bad ass"? Roaga-l sa poarte o "discutie" cu fraieru care nu iti da pace!

| RamooNebunik explică (pentru KaterinkaBoy):

Am dar mi-e frica dupa aia sa nu se bata sad ca nu vreau certuri si scandaluri ca mam saturat.Cu el am certam in fiecare zi si nu mai suport sa aud pe nimeni certandu-se sad

| KaterinkaBoy a răspuns (pentru RamooNebunik):

Decat sa-l suporti in fiecare zi mai bine vine prietenu ala al tau, daca ai vreunul mai dur cum am zis, il ia pe obsedatu ala intr-o mana, da cu el de pamant si de doua ori si scapi.Sau poti sa anunti politia dar la cat de responsabila e politia in Romania e posibil sa imbatranesti pana te scapa de el.

| RamooNebunik explică (pentru KaterinkaBoy):

Aici ai dreptate pana se informeaza politie imi expira buletinu laughing... Dar nu stiu ce sa fac mi-e frica sa nu puna pe cineva sa ma bata ca de cand m-am despartit de el primesc amenintari cu bataia sad dar nimanui nu i-am spus nici macar la mami sad ca parintii mei nu au stiut de relatia mea cu el de fapt ai mei nu au stiut de nici o relatie de-a mea sad

| KaterinkaBoy a răspuns (pentru RamooNebunik):

Cum sa te ameninte cu bataia? Obsedat imputit.Cu atat mai mult trebuie sa pui pe careva sa-i "maseze" putin falcile.Si cumpara-ti un spray cu piper, cum se apropie de tine da-i cu el in ochi si apoi loveste-l unde il doare mai tare.