| Crinutzaaa a întrebat:

Buna TPUsad. am o problema iubesc un baiat si as da ori ce sa fiu cu el, el este prieten mai indepartat cu fostul meu de care m`am despartit acum o luna, cu baiatul pe care il iubesc am vb zilele astea si vorbea frumos imi zicea ca ma pupa si puii mei de 2 zile nu mai imi raspunde la mesaje, tel sunt disperata nu stiu ce sa fac dar cred si bag mana in foc ca fostul meu la amenintat cu ceva si i`a zis sa ma lase in pace si sa imi zica ca nu ma vrea, nu ma plave, pentru ca fostul ma mai iubeste si ma streseaza cu mesajelecrying. va rog dati`mi niste sfaturi si fara misto, Cum sa scap de fostul sa nu ma mai streseze. si cel mai important cum sa fac sa imi raspunda astalalt la mesaje, si sa fiu cu el? cum sa il cuceresc va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Crinutzaaa explică:

"nu ma place" scuzatibig grin

| Crinutzaaa explică:

Pai i-am dat un sms acum 2 zile si i-am zis ca "el poate nu`si da seama dar eu tin la el si vreau sa avem ceva serios, si nu fac misto" si nu mi-a raspuns. de aceea cred ca fostul i`a bagat ceva in capsad

| BLeur a răspuns:

Dacă îl iubeşti muult pe acesta de acum, nu te interesează ce zice fostul, nu-l mai băga în seamă pe fostul când îl prinzi pe mess sau afară pe băiatul de care îţi place, spune-i în faţă ceea ce simţi pentru elwinking.