| pitesti a întrebat:

Ce sa-i cer mamei mele cadou de ziua mea? M-a intrebat ce vreau si nu stiu happy

Răspuns Câştigător
| cioco1tweety a răspuns:

Daca nu esti hotarata spune-i ca orice ti-ar da ai fii tare incantata si ca ti-ar place sa ramana o surprizawinking

14 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Zi-i mai bine ca vrei tu sa faci un cadou celei care ti-a dat viata in ziua respectiva, sa fie pentru voi amandoua o sarbatoare deosebita.
Faceti in ziua asta ceva ce n-ati mai facut de mult, iesiti voi doua in oras sau iesiti cu toata familia, sau mergeti undeva unde te ducea si cand ai fost mica. Este momentul vostru...

| cristi202 a răspuns:

Spune-i sa-ti dea o particica din inima ei si asa veti fi fericite amindoua!happy

P. S. Sunt sigur ca ea ti-a dat deja inima in dar, ca tine la tine atit de mult incit ar fi in stare de orice pentru tine.

| Sin a răspuns:

Daca tu nu sti ce vrei, noi de unde sa stim?

| Petronela a răspuns:

Cere-i ceea ce iti doresti cel mai mult

| Klara a răspuns:

Un laptop, un i-phone, un laptop, un aparat foto digital...eu stiu?

Eu anul asta am de gand sa le cer, in sfarsit...masina laughing

| AnDa_9883 a răspuns:

Un telefon nou big grin

| SentimenteColorate a răspuns:

Iai un tablou cu tine cadou :*

| mihaela_7412 a răspuns:

Zii sa iti faca ea O SURPRIZA CA ASTA O S ATE INCAnte cel mai mult mai ales daca ii luata cu multa love, orice tiar face va fi bine primit si te vei bucura garantez

| KATTY_9143 a răspuns:

Pai un laptop, un caine niste tricouri.

Orice iti doresti.

Succes:*

| xeleur a răspuns:

Ce iti doresti u mai mult.

| RoxX_1956 a răspuns:

Pai. ce iti doresti cel mai multhappy
Dar daca nu edti decisa asupra unui obiect anume, o cina in oras cu familia ar fi ceva minunat si benefichappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer i-am zis la a mea sa ma lase in pace...si nici macar asta nu o putut sa indeplineasca...***

| Fotbalistul a răspuns:

Pai cam ce te pasioneaza pe tinehappy? Eu in locul tau i-as cere un calculatorlaughing.

| crisu1999_9876 a răspuns:

Sincera sa iu cma sunt si eu in ceeasiproblema ca tine