| ஐஐ a întrebat:

Buna!
Maine ma duc in piata sa ii cumpar ceva mamei mele de craciun ceva idei?

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Cred ca daca i-ai lua o ceapa ar fi foarte fericita!happy

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ai putea sa-i iei o geanta, o esarfa, un portofel, cosmetice, un set de bijuterii.

| razvan1008 a răspuns:

Un kil de castraveti

Răspuns utilizator avertizat
| razvan1008 a răspuns (pentru ஐஐ):

A fost o simpla gluma, nu vreun apropo.PLus ca acum mi-am dat seama de acel "castraveti" a fost la intamplare, puteam zice rosii

Răspuns utilizator avertizat
| Fulbaster a răspuns:

Cred ca i-ar placea un ursulet, mai maricel, din plus.
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-i iei o bijuterie ce stii ca i-ar placea sau o geanta.

| mickidutza a răspuns:

Haine,farduri,produse pentru ingrijire, ceva legat de mancare (daca ii place sa gateasca), incaltaminte, poti sa-i faci o surpriza si sa ii cumperi un tort...etc. succes.winking

| sweetypie14 a răspuns:

Nu prea conteaza ce ii iei, ea o sa aprecieiceze finca este darui cu dragoste. Dar ar fi dragut sa ii iei un parfum, o carte care ii place sau ceva cosmetice.