| Grigore_Denisa_1983 a întrebat:

Ce sa ii cumpar mamei mele de 8 Martie? Ajutor!

Răspuns Câştigător
| DomnishoaraTPU a răspuns:

Salut!
Nu uita ca mamele nu au pretentii exagerate.
Depinde de personalitate.
1. Flori+ciocolata ei favorita+un ursulet de plus
2.Un album de familie decorat cu floricele+un ghiveci cu plante aromatice
3.Un produs cosmetic (consulta-ti tatal si bunica ei stiu mai bine ce cosmetice i se potrivesc mamei tale +flori
4.Un ghiveci de flori+un martisor potrivit zodiei ei + o felicitare (daca poti sa o faci tu si mai bine)
Cu bine!
:-)) Funda?!

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu conteaza ce cadou ii oferi mamei tale, conteaza gestul si felul in care ii dai cadoul
Poate fi o floare/chiar si o jucarie de plus, asa ii vei aduce aminte de copilarie, cel putin asa retraiesc eu cand primesc o jucarie de plus de la ai mei copilasi.
O zi frumoasa sa aihappy

| DomnishoaraTPU a răspuns:

Nu uita ca mamele nu au pretentii exagerate.Si depinde de personalitate.
•Flori+ciocolata ei preferata+Un ursulet de plus decorat cu numele tuturor membrilor familiei
•Un martisor cu semnul ei zodiacal+un ghiveci de plante aromatice
•Un album foto de familie decorat cu floricele+Un plic surpriza cu flori presate si uscate
•Un produs cosmetic (aici ar trebui sa te consulti cu un adult de preferinta tata sau bunica, ei stiu mai bine ce i s-ar potrivi mamei tale si ce foloseste ca produse cosmetice)+Un buchet de flori
•O felicitare+Un ghiveci de flori

| DomnishoaraTPU a răspuns (pentru DomnishoaraTPU):

Sper ca ti-a placut raspunsul meu kiss
Funda?!

| Emy007 a răspuns:

Flori - scurt si la obiectwinking

| DomnishoaraTPU a răspuns (pentru Emy007):

Prea comun...
Prea simplu si banal doar flori...

| Grigore_Denisa_1983 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri. Toti mi-ati fost de ajutor. Nu va suparati pe mine ca nu va dau funda, da? Multumesc.

| RauXLl a răspuns:

Gestul conteaza sa stii. Mamele se bucura de orice cadou. Daca vrei poti sa ii cumperi flori, un parfum sau ceva ce isi doreste. Poti adauga si o felicitare din partea ta la acest cadou.

| Grigore_Denisa_1983 explică (pentru RauXLl):

Da stiu ca mamele apreciaza orice. Eu voiam sa o rasfat. Foarte bune ideile. Merci!

| RauXLl a răspuns:

Np

| nhjcgfbfj a răspuns:

O
floare si un bilet de la librarie si scrii ceva in el!

| Bianca_Antonescu_1997 a răspuns:

Cumparai o bratara

| NicolDaria a răspuns:

Nu conteaza ce ii dai... ori o floare, martisor, bluze, bijuterii... daca ii spui TE IUBESC ii place mai mult ca orice cadou