| SeilaSel a întrebat:

BUNA! Daca ziua mamei mele e pe 7 martie, credeti ca de 8 martie trebuie sai mai cumpar ceva?

Răspuns Câştigător
| CarlyZ a răspuns:

Asta rămâne la aprecierea ta. Eu zic că așa ar fi frumos să-i dăruiești ceva si de 8 martie. Nu te complica in alegerea cadoului, ceva simplu si de bun gust, intenția contează, iar mama ta va fi cu sigurantă foarte încântată.
La multi ani.

Bisous!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii cumperi cadoul pentru ziua ei pe 7 Martie iar pe 8 Martie ii poti darui un buchet de flori.

| mona a răspuns:

In 7 martie ii dai cadoul de ziua ei iar in 8 ii oferi un ghiveci cu flori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Rămâne la aprecierea ta.
Este frumos dacă i-ai dărui totuşi ceva şi de 8 martie, mai ales că 8 martie e mai important.
La mulţi ani mamei tale!
Te pup!

| SeilaSel explică (pentru anonim_4396):

Cum sa fie 8 martie mai important decat ziua lui mama... Doar e ziua ei! Oricum multumesc pentru urare!

| NoLiesJustLove a răspuns:

Poate de 8 martie poti sa imi mai daruiesti niste flori si cred ca e perfecthappy