| dennydenisa a întrebat:

Ce sa ii scriu surori mele in felicitare pentru astazi este ziua ei.Ma puteti ajuta? Va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hihappy la multi ai surosri tale! uite ii poti scrie asa:
scumpa mea surioara iti doresc un la multi ani pupacios, sanatate si ca dorintele tale sa se indeplinesca
esti sange din sangele meu si de aceea eu iti voi promite ca toata viata iti voi fi alaturi si la bine si la rau
ti-as cobori soarele de pe cer aratandu-mi dragostea mea fata de tine.cu drag din partea fratelui tau/surorii tale.
te pupic:* si inc-o data la multi ani!
inceraca sa faci si cateva inimioare pe marginea felicitarii colorate cu rosu si da-o cu parfumul ei preferatwinking... funda?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! La multi ani surorii tale:*:*:*: nu cred ca trebuie ceva special si invatat sa ii zici, zii ceia ce simti tu cu adevarat pentruea, sa fie din inima si sincer...cred ca asta conteaza cel mai mult

| AliceThai a răspuns:

La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-ne si tu ce varsta are, ce face, una-alta.trebuie' sa stim ceva despre ea, nu? daca de ex. tocmai ce a luat bac-ul ii scrii ceva de genul:iti doresc sa nu se recorecteze lucrarile, ca sa nu iasa nasol! daca e pe cale sa ramana corigenta ii urezi sa-i moara profu' la materia respectiva; si tot asa! deci asteptam.