| DeehhCarla a întrebat:

Ce se intampla atunci cand iti tratezi iubitul ca pe un pacient?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dobândești competențe în domeniul medical. tongue

18 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ca tot te dai mare psiholoaga pitipoanca, asa cum risti sa fii catalogata din poza de la avatar, de ce nu-ti raspunzi singura?

| greyhound a răspuns:

S-ar putea sa se intample sa te lase. Cred ca omu' se simte aiurea ca probabil gasesti cate un tipar in orice ar zice si face. Si ca orice ar zice, in teorie e gresit, pentru ca tu esti psiholog, si tu stii mai bine. Eu, unul, as inebuni sa stiu ca faci practica pe mine. Imi si imaginez : tu "ce faci?" eu "ma joc counter" tu "interesant, ia povesteste-mi de parintii tai" laughing
Trebuie sa te opresti, gandeste-te ca jobul tau e doar un job, delimiteaza cariera de viata personala, fiind psiholog stii prea bine ca cele doua nu prea se impaca.
Dar poate n-o fi asa cum ma gandesc eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum e doctorul si pacientul, si in ce situatie!
Daca esti doctor chirurg il lasi...

| DeehhCarla explică (pentru anonim_4396):

Sunt psiholog

| grab a răspuns (pentru DeehhCarla):

Si ce impact emotional/afectiv poate avea asupa noastra o pereche de sani medii intr-o bustiera la avatar?

La cum ai pus intrebarea, sigur nu esti psiholog, cel putin nu unul pe bune!

Asa si eu sunt psiholog si oricare de aici, dar un psiholog nu intreaba asa ceva aici asa!

Parerea mea!

| DeehhCarla explică (pentru grab):

Pentru informatia ta fiecare avem dreptul la libera alegere, iar pentru raspunsul tau da un search pe google si vezi ce ii este permis unui psiholog sa intrebe sau nu!

| grab a răspuns (pentru DeehhCarla):

Pentru informatia mea: cat costa o ora cu tine?
Pentru raspunsul meu, deja m-am documentat deci nu poti sa imi ceri mai mult de 150-250 ron ca ai sanii mici si un inceput de cocoasa, posibil si ceva paianjeni/smegma jos.
Plus ca ai cam pierdut timpul prin scoli daca nu stii sa citesti printre randuri din cand in cand.

Răspuns utilizator avertizat
| grab a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

De ce te-au suspendat?
Probabil nu au inteles exact ce faci tu in sedinta aia de 100 de lei laughing

Răspuns utilizator avertizat
| grab a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

Da-mi si mie postul ala te rog sa ma inspir! happy

Răspuns utilizator avertizat
| grab a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

Stiu, si mie mi se pare jenant sa stergi munca oamenilor asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi el o să te trateze ca pe o doctoră.

| 8mariastar a răspuns:

Adica ai mare grija de el il iubesti atat de mult incat nu vrei sa pateasca nimic

| alexanonimu a răspuns:

Daca iti ei costum de asistenta sexy de la ''sex shop'' si vei fi paciuntul tau pentru o noapte o sa se intample ceva firesc adica te va iubi mai mult:* succeshee hee

| EleSimoo a răspuns:

Risti sa se sature. De ce anume? De tine, de relatie, de tot! Daca el nu are nevoie de psiholog (asta zici ca esti) de ce ar trebui sa consideri tu contrariul?

| GheorghiuNarcis2000 a răspuns:

Depinde cum e asistenta happy