| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate face daca ti-ai smuls parul la varsta de 12 ani de pe sani si acum ti-a crescut mai lung si mai gros?

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Daca la 12 ani nu aveai grija decat de parul de pe piept...acum sufera. Fa un epilaj cu laser.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Faci aceeași operație mereu, de smulgere cu o pensetă.
Tamponezi zona înainte și după cu spirt. Penseta și ea trebuie curățată cu spirt de 70 de grade, obligatoriu să fie stric personală.
Multe fete și femei se confruntă cu acest aspect inestetic în zona mameloanelor, este pe fond de dereglare hormonală.
Pa, pa.

| MMadalina a răspuns:

Il tunzilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa il smulgi in continuare. Presupun ca toate fetele/femeile au cateva fire, doar ca la unele sunt mai blonde si deci nu asa evidente. Si eu am vreo 3fire, dar le iau mereu cu penseta.