| Justme2001 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa sarut o fata?
PLEASE HELP!
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Inimadefata a răspuns:

E foarte simplu, daca si ea te place iti va fi usor.Sa zicem ca va intalniti undeva, vorbiti, va tineti de mana, deveniti din ce in ce mai apropiati. Daca esti destul de indraznet incepi sa te apropii de ea si o saruti. Daca e face un pas in spate NU INSISTA, inseamna ca nu e pregatita sau are o zi mai proasta. Sper ca te-am ajutat.
Fundita? puppy dog eyes

| Justme2001 explică (pentru Inimadefata):

Multumesc penntru ajutor! Chiar a mers.

| Inimadefata a răspuns (pentru Justme2001):

Ma bucur foarte mult pentru tine.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa tugui buzele.

| Wøodenpints a răspuns:

S-o ții de nas până ea nu mai poate să respire și deschide gura. După care bagă-i limba în gură și fă-i salată din măsele.

| Dєєa a răspuns:

Nu exista o teorie pentru sarut.Pur si simplu iti apropii buzele de buzele ei, si le misti si tu senzual, totul e sa te apropii apoi totul vine de la sine nimeni nu s-a nascut invatat, toate la timpul lor o sa inveti tu.

| Athée a răspuns:

Daca sunteti compatibili, si va placeti unul pe celalalt, acest lucru va veni de la sine.
Succes.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

In primul rand sa iesiti undeva, sa vorbiti, sa vezi ca sunteti compatibili si daca ar putea fi o relatie intre voi, sa descoperi daca te place iar mai apoi poti sa faci tu primul pas dar ai grija nu fortat pentru ca s-ar putea sa nu fie bine.succes!