| SfarsitDeDrum a întrebat:

Ceao! Am o problema. Se aproprie zilele de nastere a mamei si tatalui meu si nu am nici o idee ce sa le cumpar.Va rog fain frumos sam'mi dati si mie niste ideei.Ms mult

2 răspunsuri:
| IooMar a răspuns:

Tataluitau poti sa ii cumperi un parfum sau o crem de ras de exemplu si mamei tale un parfum, ceva ornamental, o bluza sau doar un buchet cu flori

| Tiffany89 a răspuns:

Mamei tale poti sa ii cumperi haine, poseta, parfum, farduri si de astea. Tatalui tau poti sa ii cumperi parfum, pormoneu, cd cu trupa lui preferata, un film...