| anonim_4396 a întrebat:

Certurile cu partenerul meu pur si simplu ma epuizeaza. sad Ne iubim, dar am senzatia ca nu putem trai fara sa ne certam macar o zi...Si continuind asa mi-e frica sa nu pierdem relatia pe care o avem... Drept motive de cearta serveste orice, de ex. azi la 19.00 m-a sunat sa-mi zica ca vine spre casa (dupa servici) si prin urmare trebuia sa ne vedem mai tirziu. ( noi stam separat deocamdata). Ei bine, a ramas ca ma suna indata cum ajunge acasa. Trece 1 ora, doua, trei...am inceput sa ma preocup. Ii dau eu un telefon si culmea: era inchis. Bun...am sunat la fix si mi-a raspuns: cica 2 minute in urma a intrat in casa, ca a fost in vizita pe la fratele sau (vizita neplanificata) si telef. era deconectat... M-am suparat rau. Putea macar sa anunte. evident intilnirea s-a contramandat... i-am zis "pa" si atit... Si el nici macar nu s-a "obosit" sa ma sune sa clarificam...no talking

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ia dai papucii, ce s-a terminat neamul asta al barbatilor, pai el face scheme si tu nu poti sai dai o lectie.mama draga e rupt din soare?

Stefan
| Stefan a răspuns:

Ia dai papucii ,ce sa terminat neamul asta al barbatilor,pai el face scheme si tu nu poti sai dai o lectie.mama draga e rupt din soare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca este aproape de final si ar fi bine sa iei o pauza. Nici un barbat care iubeste nu face asta, te suna si iti spunea ca merge la fratele lui. Probabil ca are pe cineva. Nu te mai certa cu el si nu il mai controla. Lasa-l sa vezi cum continua sa se poarte si daca intr-o saptamana mai repeta asta, spune-i ca trebuie sa luati o pauza sa vedeti daca puteti merge inainte sau va despartiti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa te gandesti bine ce vrei de la el si el de la tine, daca va potriviti, ai griva ca si eu trec prin aceste momente. diferenta e ca eu sunt insurat si avem si si un bebelus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

El zice ca asta nu-i un motiv de suparare si ca trebuie sa am mai mutla incredere in el. De fapt, sunt sigura ca NU ma inseala, nu e genul. Dar cind face chestii de astea - imi vine sa-l omor. ( la figurat, desigurhee hee )

Multumesc celor care au raspuns.