| Balboa a întrebat:

Chiar am nevie de voi: m-am certat cu prietenul meu si el m-a acuzat ca dau id lui de mess la toti, dar pe facebook cu s-a uitat sa vada ca scrie. Desi i-am explicat simplu ca nu as face asta si ca stie ce simt pentru el, a ramas in continuare suparat. Acum nu ne mai vorbim si chiar ii simt lipsa. Ce sa fac? ( dau funda ).
PS: nu vreau sa-l stresez prea mult desi unii prieteni de-ai lui imi tot zic ca-l plac. iar altii ca a mai a mai avut o prietena cu numele meu si ca sunt confuzi ce sa creada. Any help?

Răspuns Câştigător
| lovegirl15 a răspuns:

Nu cred ca merita sa mai continui aceasta relatia. Daca intr-adevar te iubeste precum spune, te-ar crede ca nu ai dat id lui la nimeni. O relatie se bazeaza pe incredere, iar el nu are in tine.
Vei trece peste asta. Ii vei simti lipsa o perioada, dar iti trece pana te maritilaughingVei cunoaste pe alticineva care sa creada cu adevarat in tine.
Succes.
fundita plz?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Pacat ca nu are incredere in tine.Renunta la mess-pentru totdeauna. E scapat de sub control, e pentru toti.Mai sunt si alte site-uri de comunicare.Atata timp cat ai prieten, nu-ti mai trebuie sa comunici cu alte persoane.

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Sa inteleg ca ai fost impreuna cu el, nu? Pai trebuie sa-i spui sa aiba incredere in tine, atunci cand ati fost impreuna avea incredere in tine? Daca da, spune-i sa aiba incredere in tine asa cum a avut si atunci. Spune-i ca nu i-ai face niciodata ceva de genu' pentru ca tu chiar tii la el si ca nu aveai motiv sa dai id-ul lui nu stiu cui[pentru ca tii la el si iti place de el, si din moment ce-ti place de el logic ca nu mai dadeai id-ul nimanui]. Daca te crede bine, daca nu asta e.macar tu ai incercat. Oricum succes!:* Pa-pahappy.

| treipuncte a răspuns:

Fa-ti alt prieten si o sa il uiti mai repede happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, nu de mult m-am despartit si eu de prieten, doare, ii simt lipsa dar incerc sa fiu tare si sa ii arat ca nu imi pasa. i-ai spus ca nu ai face una ca asta, ca nu ai da id-ul lui de mess, daca nu te crede bine si cu asta basta, poate e doar un motiv de-al lui ca sa faca el pe suparatul, sa fie victima.si prietenii la fostul meu prieten tot asa sunt si zic ca inca il plac, da il plac dar atata tot, eu nu ma pun in genunchi si mai ales ca sunt numai de astia de bani gata.totul e trecator, odata poate isi va da seama ce a pierdut dar va fi prea tarziuwinking fi tare si vei trece cu bine, sti cum se zice''ce-i al tau e pus de'oparte''.:*