| EuSiAtatClar a întrebat:

M-am certat cu prietenul acum o luna dar in ciuda supararilor am ramas prieteni l-am ajutat sa cucereascao prietena de a mea nu a reusit dar nu renunta la ea inca mai vorbim pana tarziu pe Mess si imi mai cere ajutorul uneori ma uimeste cat de sincer si ascultator e avand in vedere ca atunci cand ne-am certat la o saptamana le loasem la bataie... exista posibilitatea sa ne impacam? va rog vreau un raspuns rapid!

3 răspunsuri:
| Raiiiisa a răspuns:

Atat de buni prieteni ati devenit ca il ajuti sa cucereasca alte fete?
Daca continui asa, s-ar putea sa reuseasca odata cu ajutorul tau si nu stiu cum o sa te simti atunci, cu siguranta nu asta era scopul.
Hotaraste-te ori te impaci cu el ori il combini cu altele?

| alexandrutza12345678 a răspuns:

Da ar fi posibil sa va impacati funda?

| RomaniaRULLEZ a răspuns:

Nu știu dar nici nu prea cred, dacă v-ați desparțit nu prea e bine să reluați relația... dar depinde motivul desparțiri dacă te-a înselat nu relua relația...