| LanguageMaster a întrebat:

Chiar toți băieții îşi iubesc mamele?

10 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Unii le omoara iar altii devin amantii mamelor. Am intalnit si o situatie din asta in viata mea.

| Sn4k3 a răspuns:

De unde sa stim noi?

| Mayhem666 a răspuns:

Nu stiu daca toti, dar stiu ca eu o iubesc pe a mea. Eu imi iubesc toata familia, adica tata, mama, si sora mai mica.

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu,normal ca nu.

| Gonrax a răspuns:

Păi stai puțin, adică orice om ar trebui să-și iubească mama...

| Ara997 a răspuns:

Da,. e un lucru firesc. pe parcurs la unii se strica relatia. depinde si de mame. E normala iubirea filiala dar are diverse forme

| AlexCristi97 a răspuns:

Nu chiar toti, stiu si cazuri in care baietii erau mai apropiati de tatal lor, dar in general baietii iubesc mai mult mamele iar fetele isi iubesc mai mult tatii. (adica sunt mai apropiati de ele/ei)

| Mike_Marian_1995 a răspuns:

Da...evident...orice om isi iubeste mama