| JustOurSmile a întrebat:

Cine are parinti divortati si cat de des ii vede?

2 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Mama si tata s-au despartit cand aveam aprox. 5 ani. In tot acest timp am ramas cu mama iar pe tata l-am vazut ocazional in vacante, mai venea pe la mine sa ma scoata in oras etc.
In prezent cam tot asa cand e vacanta il vad de obicei. Vara mai mult cand nu e plecat din tara.

| macydacy a răspuns:

Pai si eu stau cu mama si tata vine cam 1 data pe luna de obicei sau la doua cum are timp si cateodata vine de doua ori pe luna cateodata vine o data la 3 lunisad