| miry2013 a întrebat:

Cine îmi poate spune și mia un site unde pot vorbi cu un psiholog online dar să fie gratis?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Slabe sanse, de ce ar mai fi altii prosti sa dea bani la sedinte atunci?

| AvalohAlyn a răspuns:

Www.terapeuti.ro
www.intreabapsihologul.ro
topexperti.ro( aici poti sa dai mesaje psihologilor gratuit dar pentru sedinte costa)
Si te mai sfatuiesc sa scrii pe google asa:intreaba un psiholog online gratuit sau psiholog online sau osiholog gratuit.Si o sa gasesti mai multe sute-uri in care poti vorbi cu un psiholog gratuit.Sanatate!

| Victoria18 a răspuns:

Nu cred ca exista cineva care sa te ajute online fara bani. Poate unii care ti-ar zice doar cateva fraze care nu te-ar ajuta cu nimic. Fraze seci. Plus ca nu am o parere buna despre psihologi. Doar iubirea si intelegerea din partea unei persoane iubite te poate ajuta. Mersul la psiholog e ceva de genul:stiu si eu ca nu e bine sa ascult muzica, dar ma pot oprii?!

| TheWisest a răspuns:

Tpu.ro // facebook.com

| AdelinVl a răspuns:

Eu zic sa nu incerci ca o sa vorbesti ori cu un robot ori cu hakeri si te pot localiza