| SilentRain a întrebat:

Cine stie un site unde pot vorbi cu un psiholog online si gratis? ^Funda ^

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu-ti dai informatiile personale sau informatii care duc la identificarea ta, daca te intreaba varsta spui doar daca ai sub 18, sub 12, sau peste 18. La nume or folosesti un nume fals de pe FakeName or pseudonim. Ai grija daca intri in detaliu, sa gandesti mai bine incat ce spui sa nu duca la identificarea ta sau abilitatea de a construi CNP-ul (daca te uiti pe Wikipedia e deductibil) cum ar fi orasul natal.

| Calinnebunul a răspuns:

Și pe https://www.ioanaflorea.ro găsești servicii de consiliere psihologică online. Poți programa sesiuni direct de pe site-ul ei.