| AvalohAlyn a întrebat:

Stiti site-uri unde as putea vorbi cu un psiholog online?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MgdDroopy a răspuns:

Http://www.psihologonline.net

Uite un site. Dar poți scrie pe google "psiholog online" si gasesti foarte multe.
:-)

2 răspunsuri:
| Calinnebunul a răspuns:

Și pe https://www.ioanaflorea.ro găsești servicii de consiliere psihologică online. Poți programa sesiuni direct de pe site-ul ei.

| east a răspuns:

Http://ghidcatretine.ro/
Un psiholog online cu experienta