| anonim_4396 a întrebat:

Copilul de 2 ani s-a lovit la unghia piciorului si s-a invinetit baza. Osa treca de la sine sau o sa-i cada?

Răspuns Câştigător
| muresanul a răspuns:

Daca nu i sa inegrit toata nu o sa ii cada, o sa ii treaca cu timpul, pentru ca o sa ii cresca si nu o sa se mai vada.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este învineţită o laşi să crească, nu umbli la ea.
Mergi la medicul de familie.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este mic si sensibil. Nu stim despre ce este vorba si cel mai bine ar fi sa mergi la farmacie alaturi de copil, pentru a-ti da o crema.
Nu lasa sa treaca de la sine deoarece consecintele s-ar putea sa te faca sa regreti decizia anterioara.

| Ciuƒix a răspuns:

Pai nu neaparat.

| denyyy_9096 a răspuns:

Nu o sa ii cada daca s-a innegrit foarte putin