| MrBoogie a întrebat:

Credeti ca ar fi bine, daca i-as spune fetei cu care vreau sa ies in oras, ca eu de fapt nu am mai iesit cu niciuna pana acum? Oare i-ar placea sa auda asta, ar fi indiferenta, sau mai rau, nu-i va placea si nu va mai dori a doua intalnire... Astept parerile voastre si daca doreste cineva sa lase id-ul sa vorbesc cu el/ea, ar fi binevenit. Va urez o zi placuta si la multi ani fetelor! happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu urmărește evoluția relației voastre și mai târziu poți să-i spui.
Succes!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Invita fata, sigur i-ar face placere, poti sa-i spui daca vrei ca e prima intalnie

| ZEU93 a răspuns:

Invit-o dar mai bine nu-i zice ca e prima intalnire, baietii trebuie sa fie increzatori deci fara emotii si totul o sa fie bine big grin

| IloveME a răspuns:

Multumesc pentru urare!
Cred ca va aprecia ca ai fost sincer si va fi foarte bucuroasa nu te-a impartit cu mnimeni pana acum.
Daca ii place de tine sigur nu o va deranja si totul va iesi bine!

| Pitzipoanca a răspuns:

Mai, depinde de persoana. Mai bine asteapta putin, eventual spune-i dupa prima intalnire.
Mie mi-ar face placere sa aud asa ceva, e foarte sweet.