| daiana00 a întrebat:

Zilele trecute am iesit in oras la o cafea cu tatal meu, iar la un moment dat el s-a scuzat spunand ca merge pana la baie, lasandu-si telefonul pe masa, curioasa cum sunt eu, i-am citit mesajele, asa afland ca o inseala pe mama! Eu am o relatie foarte deschisa cu tatal meu, vorbim orice, stiu ca intretine relatii sexuale cu alte femei, dar pana acum toate relatiile au fost doar de o noapte, sex si atat, fara schimb de numere, fara intalniri a doua zi .....in schimb acum e chiar o relatie destul de serioasa... Iar el e foarte schimbat in ultimul timp, chiar fata si de mine, noi acum locuim toti in Italia, iar el se scuza mereu ca lucreaza mult, ca nu putem sa stam impreuna, chiar si duminica gaseste aceleasi scuze. Preferam sa aiba curajul sa imi spuna in fata despre relatia asta, asa cum avea curajul sa imi spuna inainte despre toate aventurile lui! Sunt confuza,dezamagita, el pentru mine era totul,dar acum nu pot sa trec peste lasitatea si indiferenta lui, chiar nu stiu ce sa fac, cum sa vorbesc cu el, ce sa-i spun mamei... vreau sa aflu mai multe despre femeia asta, sa am o discutie cu ea...astept parerile voastre! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Rainmaker a răspuns:

Urat moment.Incearca sa vorbesti numai cu tatal tau. Daca recunoaste ca are o relatie serioasa cu alta femeie, incearca sa-l convingi ca el insusi sa-i marturiseasca mamei tale.Nu-i placut sa fii arbitrul relatiei dintre parintii tai.Bafta!

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

"stiu ca intretine relatii sexuale cu alte femei"- Wth, şi mama ta ştie?

| Lawliet14 a răspuns:

Asa tata, asa fiica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discută deschis cu tatăl tău, află care îi sunt sentimentele. și, oricât de greu îți este..mama ta trebuie să afle, nu merită să fie mințită.

| daiana00 explică:

Doub : Si mama stie de aventurile lui, de unele a aflat de la mine, pe altele le-a descoperit singura, dar el intotdeauna ii spune ca nu e nimmic serios si pentru o vreme se linisteste, dar acum e diferit, mesajele erau si de acum 3 saptamani, deci nu e doar de o noapte relatia asta! Iar pe mama am intrebat-o mereu, chiar si de fata cu el, de ce nu divorteaza iar ea imi spune ca nu o face pentru mine iar el mi-a spus ca mama stia de la inceput cum e el! Chiar am obosit sa tot ii spun lu' maicamea ca ma intalnesc cu el in club si e mereu cu femei, de data asta vreau sa aflu adevarul mai mult pentru mine, sa o cunosc pe femeia asta si sa am o discutie cu ea, dar nu am idee cum " sa dau ochii" cu ea

| daiana00 explică:

ClarkGabrel: Comparatia ta e inutila, crede-ma! Daca ai un raspuns la intrebarea mea, ti-l astept, daca nu, ignora intrebarea, poste ai lucruri mai interesante de rezolvat! O zi buna