| memekiki a întrebat:

Credeti ca ati putea fi impreuna cu cineva chiar daca nu il/o placeti? sau doar pentru ca persoana aia arata bine?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

În anumite condiţii. Am avut o relaţie de genul ăsta însă ne înţeleseserăm de la bun început. Eram practic doi amici care mai făceam sex din când în când.
Însă, pe lângă consimţământul reciproc asupra faptului că nu există sentimente şi suntem ok cu asta, e important să aibă şi ceva creier în cap.
Nu de alta dar după sex simt nevoia unei discuţii şi dacă n-ai cu cine...

În rest, degeaba arată bine că dacă n-are mare lucru în cap sau ea caută o relaţie stabilă şi eu caut altceva, n-are sens să ne încurcăm reciproc şi deci în cazul ăsta, nu.

Salut.

9 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Nu! si Nu! Nu am facut si as face asta niciodata.

| forever4you a răspuns:

Buna, am fost pusa in situatia de a alege sa fiu cu cel mai frumos baiat, pe care-l plac toate fetele, sau sa raman la baiatul pe care-l iubesc cu care nu stiam sigur daca ma voi impaca sau nu, si am ramas la baiatul pe care-l iubeam cu care intr-adevar nu m-am impacat dar totusi inima mea tot la el a ramaswinking. Cat despre intrebarea daca as putea fi impreuna cu cineva chiar daca nu-l placthinking, da as putea, ba chiar am putut dar nu pentru foarte mult timp:-

| YoYoLicious a răspuns:

Uneori cand esti plictisit de relatii lungi, cand vrei doar sa te distrezi, cand vrei doar sa ai pe cineva langa tine, sa nu te simti singur, dar, in acelasi timp, fara obligatii, DA. Eu as face asta, dar cu conditia ca el sa accpte ca nu l iubesc si sa nu-mi scoata ochii cand decid ca e mai bine sa ne despartim.

| CookieMonsta a răspuns:

Da, însă nu pentru mult timp. E şi mai dificil dacă simultan placi pe altcineva dar pentru o scurta perioada de timp poţi fi cu cineva din mila / whatever.

| Y3aaHH a răspuns:

Iti zic de pe acum, majoritatea raspunsurilor(mai ales alea date de baietitongue) vor fi DA.

| danyella12 a răspuns:

Nujtyu depinde de ce gandesti tu! funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate daca are bani

| Abcdadetrtf a răspuns:

Nu,categoric nu

| memekiki explică:

Hey va multumesc pentru raspunsuri. unii dintre voi dah altii nuh.ei bine, toate mau pus pe ganduri ...va multumsec.